tel  +420 774 417 714
0 ks 0 Kč

d-control 200 mini / PLUS

d-control 200 mini / PLUS
d-control 200 mini / PLUS
d-control 200 mini / PLUS
d-control 200 mini / PLUS
d-control 200 mini / PLUS
d-control 200 mini / PLUS
 
výcvikové elektronické obojky - darekvýcvikové elektronické obojky - manualvýcvikové elektronické obojky - dopravavýcvikové elektronické obojky - záruka 3 roky

d-control 200 mini / PLUS

Funkce: ZVUK,IMPULS,BOOSTER,(plastový řemen)

d-control 200 mini+ je díky malým rozměrům přijímače vhodný i pro malá plemena psů. Elektronický výcvikový obojek d-control 200 mini+ je díky sl... celý popis

Dárky k nákupu:


Vodítko 150 cm
Hodnota: 190Kč


Šňůrka
Hodnota: 99Kč


Lithiová baterie CR2 3V
Hodnota: 85Kč

Dodací lhůta: SKLADEM   
Záruka: 3 roky
na skladě
2 627bez DPH
3 179s DPH
€ 122 s DPH
Ceníková cena:3 348 Kč
Ušetříte:
5%
169 Kč

Video

Dogtrace tipy

Dogtrace d-control

Popis:

d-control 200 mini+ je díky malým rozměrům přijímače vhodný i pro malá plemena psů.

Elektronický výcvikový obojek d-control 200 mini+ je díky slabším impulsům, malým rozměrům a nízké váze přijímače vhodný i pro malá plemena psů s dosahem až 200 m. Přijímač s plastovým řemenem.

Vysílač disponuje funkcí zvuk, korekční impuls s úrovní 0-19 a nastavitelný trvalý impuls (funkce booster), kde si můžete navolit o 0-5 stupňů vyšší intenzitu korekčního impulsu, než máte navolenu u tlačítka korekční impuls. Vysílání a vybití baterie jsou zobrazovány na podsvíceném displeji.

Intenzita korekčních impulsů u modelů mini je v porovnání s obojky d-control slabší, ale dostačující i pro střední a velká plemena s průměrnou citlivostí za standardních situací. Nemusí být dostačující pro řešení krizových situací u odolných plemen.

Součásti dodávky:


přijímač s plastovým zeleným řemenem (70 cm)
dálkový ovladač s klipsem na opasek
testovací doutnavka
2 x baterie CR2 3V
elektrody 12 a 17 mm
šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
DVD Výcvik psa pomocí elektronického výcvikového obojku

Všeobecné vlastnosti:


dokonale vodotěsný přijímač
kontrola stavu baterií u přijímače i vysílače (bliká červená - zelená na přijímači, zobrazuje se na displeji)
volitelné nastavení úrovně korekčního impulsu (0-19)
podsvícený LCD displej pro zobrazení výše korekčního impulsu, vysílání a vybití baterie
dosah až 200 m na volném prostranství
u vysílačů je klips pro zavěšení na opasek

Parametry

Vlastnosti
Funkceimpuls, zvuk
Dosah200 m
Počet psůjeden pes
Plemenomalé

Soubory ke stažení:

Manuál

Související

Všeobecný popis

Potřebujete mít svého psa pod okamžitou kontrolou? Chcete jej cvičit a vychovávat snadno, rychle, přesně a účinně? Elektronický výcvikový obojek d-control, sestávající z vysílače a obojku, vám pomůže při výcviku Vašeho psa s efektivitou jinými metodami nedosažitelnou. V ruce držený vysílač (podobný dálkovému ovládání vašeho TV přístroje) umožňuje dávat povely na značnou vzdálenost. Povely elektronického výcvikového obojku jsou trojího druhu: zvukový varovný signál, krátký upozorňovací elektrický impuls a sada korekčních elektrických impulsů. Intenzitu elektrických impulsů je možné jednoduchým způsobem nastavit. Elektronické systémy vysílače a obojku využívají moderní technologii na bázi jednočipových mikroprocesorů a bezdrátových komunikací. Díky ergonomickému designu a nízké hmotnosti elektronického výcvikového obojku je možné jej použít i pro rasy psů s malým vzrůstem. Elektronický výcvikový obojek je kompaktní a vodě odolný.

Elektronický výcvikový obojek můžete začít používat u 6-ti měsíčního štěněte, které již absolvovalo základní výcvik „SEDNI“, „LEHNI“, „ZŮSTAŇ“ nebo alespoň „FUJ“, „NESMÍŠ“. Výcvikový obojek má hned 3 funkce: zvukový signál, krátký korekční impuls a trvalý korekční impuls. Všechny funkce jsou mimořádně zajímavé a užitečné, protože mohou být přizpůsobeny jakémukoliv psovi a jakékoliv situaci.

Aby pes správně pochopil spojitost mezi impulsy a jeho nesprávným chováním, stiskněte tlačítko přesně ve chvíli, kdy váš pes dělá něco nedovoleného. Z počátku doporučujeme začít pouze se zvukovými signály. Tím upoutáte jeho pozornost a upozorníte ho, že dělá něco zakázaného. Jakmile si pes tuto spojitost vytvoří, můžete začít s elektrickými impulsy pro efektivnější výcvik. Elektrické impulsy jsou nastavitelné v několika úrovních. Stiskem tlačítka krátkého impulsu vyšlete vašemu psovi upozornění v podobě elektrického impulsu přenášeného dvěma elektrodami umístěnými na přijímacím obojku po dobu, která je kratší než jedna sekunda. Stisknutím tlačítka dlouhého impulsu vyšlete sadu elektrickým impulsů po celou dobu, po kterou budete držet tlačítko stisknuté, avšak s omezením na max. 8 sekund.

Zvukový signál předcházející krátkému nebo trvalému impulsu je velmi účinný; pes si brzy vytvoří spojení mezi svým nesprávným chováním, zvukovou výstrahou a nepříjemným pocitem.

Elektronický výcvikový obojek Vám v krátké době velmi výrazně pomůže s výchovou vašeho psa. To znamená, že si v poměrně krátké době zapamatuje, že musí poslouchat na vámi daný povel nebo dostane korekční impuls, jehož sílu si samozřejmě můžete zvolit a většina psů reaguje tak, že se právě po korekčním impulsu obrací do bezpečí ke svému pánovi, protože pes není spojen s nepříjemným pocitem vyvolaným korekčním impulsem. Uvažuje totiž na principu pohodlí-nepohodlí a co mu nesvědčí, tomu se snaží vyhnout – tedy poslechnout.

S elektronickými výcvikovými obojky DOGtrace je mimořádně snadné naučit rychle psa:

  • chůzi u nohy bez vodítka
  • spolehlivému přivolání (povely „ke mně“, „k noze“)
  • odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, nežádoucí štěkání apod.
  • odnaučení pronásledování zvěře a vzdalování se od svého pána v přírodě

Povely elektronického výcvikového obojku jsou trojího druhu:

  • zvukový varovný signál, krátký upozorňovací korekční impuls a sada korekčních impulsů.
  • druhým typem je krátký (upozorňovací) korekční impuls
  • třetí typ povelu (korekční) tvoří sada korekčních impulsů

© Copyright 2024. Výcvikové-obojky.cz výcvikové a gps obojky, elektronické ploty a příslušenství.
výcvikové elektronické obojkyvýcvikové elektronické obojkyvýcvikové elektronické obojkyvýcvikové elektronické obojkyvýcvikové elektronické obojkyvýcvikové elektronické obojky
zastavit/spustit