Košík je prázdný
tel+420 774 417 714
foto prodejce
Aleš Malý
Vlčkovice 20
Hradec Králové
503 27


krmeliště

elektronické obojky heuréka

Elektronické výcvikové obojky

Výchova a výcvik psa jsou postaveny na správné komunikaci mezi námi a naším psem. Psi se dorozumívají především pomocí řeči, těla, mimiky obličeje, zabarvení zvuků a nálady, které je doprovázejí. Nerozumí slovům, a proto je nejprve my musíme naučit, co daná slova (povely) znamenají, a to jejich spojení s danou situací.

Elektronické výcvikové obojky DOGtrace - d- control

Elektronický (elektrický) výcvikový obojek DOGtrace d-control Vám v krátké době velmi výrazně napomůže s výchovou a výcvikem Vašeho psa. Elektronický (elektrický) výcvikový obojek d-control můžete začít používat u 6-ti měsíčního štěněte, které již absolvovalo základní výcvik poslušnosti „SEDNI“, „LEHNI“, „ZŮSTAŇ“ nebo alespoň „FUJ“, „NESMÍŠ“. K výcviku Vašeho psa můžete používat pomocí elektronického obojku d-control dva druhy signálů, zvukový a korekční elektronický (elektrický) impuls.V případě, že pes na zvukový povel nereaguje, přichází elektronický korekční impuls. Podstata tohoto elektronického korekčního impulsu není v tom, aby psovi ublížil, ale je mu velmi nepříjemný a tak si pes brzy osvojí spojení "Povel", "Zvukový signál" a "Elektrický impuls". Díky ergonomickému designu a nízké hmotnosti elektronického výcvikového obojku d-control firmy DOGtrace je možné jej použít i pro rasy psů s malým vzrůstem. Elektronické (elektrické) výcvikové obojky jsou kompaktní a vodě odolné. (více…)

Elektronické neviditelné ploty DOGtrace - d-fence

Elektronický (elektrický) neviditelný plot DOGtrace - d-fence Vám pomůže omezit rozběh vašeho psa, vytvořit “zakázané zóny”, aniž by pes přišel o svobodu pohybu. Aktivuje se samočinně při přiblížení psa k této zóně. Elektronický (elektrický) plot tvoří plnohodnotnou náhradu oplocení. (více…)

Elektronické obojky proti nežádoucímu štěkání DOGtrace - d-mute

Protištěkací obojek DOGtrace™ - d-mute, ve formě obojku, pomáhá naučit psa zůstat v tichosti a tím zabránit těmto nepříjemným situacím. (více…)

Neváhejte Nás kontaktovat, odborně Vám poradíme s výběrem elektronického výcvikového obojku,elektronického neviditelného plotu nebo obojků protištěkání pro vašeho pejska a je možná i domluva o případném zapůjčení vybraného zboží, nebo si jej po telefonické dohodě můžete vyzkoušet přímo u Nás – kontakt.


servis servisní formulář
výcvikové obojky
peniGarance vrácení, výměny zboží do 14 dní.
další výhody

Informační video

video

Výcvikové obojky

výcvikové obojky

Elektronické ploty

elektronické ploty

GPS obojky

gps obojky
http://www.myslivost.cz http://www.shopy.cz http://tipnanakup.bezpecnyobchod.cz/katalog/eshopy.php/internetove-obchody http://www.top-internetove-obchody.cz/ http://www.zona.cz http://www.seznam-stranek.cz http://top-list.cz http://www.eshop-katalog.cz http://www.hledejceny.cz/ http://rink.cz http://www.zdroj.cz