Košík je prázdný
tel+420 774 417 714
foto prodejce
Aleš Malý
Vlčkovice 20
Hradec Králové
503 27


krmeliště

elektronické obojky heuréka

O nás

 

Elektronické výcvikové obojky

Elektronické výcvikové obojky, obojky proti štěkání a elektronické neviditelné ploty pro psy DOGtrace.

Pro harmonické soužití člověka a psa je velmi důležité pochopení povahy čtyřnohého přítele. Pes není člověk, a nemyslí tudíž jako člověk. Řídí se vrozenými zákonitostmi chování, které nemůžeme posuzovat podle našich hodnot. Často děláme, aniž si to uvědomujeme chyby ve výchově a výcviku, které se projeví nesprávným chováním psa, což pak svádíme na psa. Výchova a výcvik psa jsou postaveny na správné komunikaci mezi námi a naším psem. Proto se musíme naučit jeho způsob myšlení a komunikace. Psi se dorozumívají především pomocí řeči, těla, mimiky obličeje, zabarvení zvuků a nálady, které je doprovázejí. Nerozumí slovům, a proto je nejprve my musíme naučit, co daná slova (povely) znamenají, a to jejich spojení s danou situací. Elektronický výcvikový obojek, nesprávně také nazývaný elektrický obojek Vám v krátké době velmi výrazně napomůže s výchovou Vašeho psa.

Neváhejte Nás kontaktovat, odborně Vám poradíme s výběrem elektronického výcvikového obojku pro vašeho pejska a je možná i domluva o případném zapůjčení obojku, nebo si jej po telefonické dohodě můžete vyzkoušet přímo u Nás – kontakt.

Spokojený nákup Vám přeje

Aleš Malý

 

servis servisní formulář
výcvikové obojky
peniGarance vrácení, výměny zboží do 14 dní.
další výhody

Informační video

video

Výcvikové obojky

výcvikové obojky

Elektronické ploty

elektronické ploty

GPS obojky

gps obojky
http://www.myslivost.cz http://www.shopy.cz http://tipnanakup.bezpecnyobchod.cz/katalog/eshopy.php/internetove-obchody http://www.top-internetove-obchody.cz/ http://www.zona.cz http://www.seznam-stranek.cz http://top-list.cz http://www.eshop-katalog.cz http://www.hledejceny.cz/ http://rink.cz http://www.zdroj.cz